Órganos colexiados

ÓrganoRepresentante
Consello Asesor de Telecomunicacións e Audiovisual de GaliciaLuis Alberto Oubiña Piay (BNG)
Consello Territorial da Propiedade InmobiliariaRaimundo González Carballo (BNG)
Mancomunidade Terras de PontevedraMiguel Anxo Fernánez Lores (BNG), 
María Gloria Blanco Rial (PSOE), Pablo Fernández López (PP)
Mancomunidade do VertedoiroMiguel Anxo Fernánez Lores
 (BNG), Raimundo González Carballo (BNG), Mª Carmen Da Silva Méndez
 (BNG), Agustín Fernández González
 (PSOE), Martín Martínez Silva
 (PP), Pablo Fernández López (PP), Gerardo Ramón Pérez Puga (PP), 
Gregorio Revenga Portela
 (Concelleiro non adscrito)
Consorcio Galego de Igualdade e BenestarPaloma Castro Rey (PSOE)
Comité asesor do Plan especial de Emerxencia do polígono de Praceres-LourizánEva María Villaverde Pego (BNG)
Eixo AtlánticoAlcalde (BNG), Anabel Gulías Torreiro (BNG)
Comité Local da Cruz Vermella EspañolaPaloma Castro Rey (PSOE)
Grupo de acción local do Programa Europeo Proder IIAlcalde (BNG)
Asociación de desenvolvemento do rural Pontevedra e O MorrazoAlcalde (BNG)
Comisión de desaugamento de encoros da demarcación Galicia Sur – Augas de GaliciaMª Carme da Silva Méndez (BNG)
Mesa Local de ComercioMaría Gloria Blanco Rial (PSOE)
Comisión de EscolarizaciónAgustín Fernández González
 (PSOE)
Fondo Galego de Cooperación e SolidariedadePaloma Castro Rey (PSOE)
Fundación Galicia Obra SocialPablo Fontán Torreiro
Rede de Cidades que camiñanAlcalde (BNG)
Portos de GaliciaMª Carme da Silva Méndez (BNG)
Comisión Mixta de Coordinación e seguimento do acordo de colaboración entre a Consellería de Presidencia, Administracións Públicas e Xustiza e o Concello para a construción do novo edificio xudicial.Xosé Manuel Tato Camino, José Carlos Castiñeira Piñeiro
Comisión de seguimento do convenio de colaboración subscrito co Instituto Municipal da Muller para o desenvolvemento do programa de información, formación e prevención da violencia sexual en xovenes e adolescentesPaloma Castro Rey (PSOE)
Sección de Concellos de Interés turístico da FEGAMPMaría Gloria Blanco Rial (PSOE)
Xunta Local de SeguridadeEva María Villaverde Pego (BNG), Daniel Macenlle Díaz
Consello Escolar MunicipalAgustín Fernández González
 (PSOE)
Grupo de desenvolvemento local de Pesca. FEMP 2014-2020Luis Alberto Oubiña Piay (BNG)
Xunta de Compensación da unidade de actuación números 13 e 18 do PXOUXaquín Moreda González (BNG)
IdTIPO DE CENTROCENTRO EDUCATIVOREPRESENTANTEGRUPO
1Educación SecundariaIES MARTIÑO SARMIENTOPaloma Castro ReyPSOE
2Educación SecundariaIES LUIS SEOANEMª Carme Fouces DíazBNG
3Educación SecundariaIES MONTECELOMª Carme Da Silva MéndezBNG
4Educación SecundariaIES SÁNCHEZ CANTÓNSilvia Junco MartínezPP
5Educación SecundariaIES VALLE INCLÁNSilvia Junco MartínezPP
6Educación SecundariaIES A XUNQUEIRA IPilar Comesaña HermidaBNG
7Educación SecundariaIES A XUNQUEIRA IIPilar Comesaña HermidaBNG
8Educación SecundariaIES TORRENTE BALLESTERSilvia Junco MartínezPP
9Educación infantil e/ou primariaCEIP ÁLVAREZ LIMESESMª Gloria Blanco RialPSOE
10Educación infantil e/ou primariaCEIP BARCELOSSilvia Junco MartínezPP
11Educación infantil e/ou primariaCEIP CABANAS-SALCEDOLuis Alberto Oubiña PiaiBNG
12Educación infantil e/ou primariaCEIP CAMPOLONGOGuillermo Juncal PeñasPP
13Educación infantil e/ou primariaCEIP FROEBELGregorio Revenga PortelaConcelleiro non adscrito
14Educación infantil e/ou primariaCEIP SAN MARTIÑO-SALCEDOLuis Alberto Oubiña PiaiBNG
15Educación infantil e/ou primariaCEIP A CARBALLEIRA-LOURIZÁNMª Gloria Blanco RialPSOE
16Educación infantil e/ou primariaCEIP MANUEL VIDAL PORTELAGuillermo Juncal PeñasPP
17Educación infantil e/ou primariaCEIP MARCÓNLuis Alberto Oubiña PiaiBNG
18Educación infantil e/ou primariaEEI FINA CASALDERREIMª Carme Fouces DíazBNG
19Educación infantil e/ou primariaCEP MARCOS DA PORTELAIván Puentes ReveraPSOE
20Educación infantil e/ou primariaCEIP PARADA-CAMPAÑÓPaloma Castro ReyPSOE
21Educación infantil e/ou primariaCEIP PONTESAMPAIOXaquín Moreda GonzálezBNG
22Educación infantil e/ou primariaCEIP SANTO ANDRÉ DE XEVEMartín Martínez SilvaPP
23Educación infantil e/ou primariaCEIP SAN BENITO DE LÉREZPilar Comesaña HermidaBNG
24Educación infantil e/ou primariaCEIP VILAVERDE-MOURENTEGerardo Pérez PugaPP
25Educación infantil e/ou primariaCEIP A XUNQUEIRA IPilar Comesaña HermidaBNG
26Educación infantil e/ou primariaCEIP A XUNQUEIRA IIPilar Comesaña HermidaBNG
27Educación infantil e/ou primariaCEIP PRÍNCIPE FELIPEGuillermo Juncal PeñasPP
28Educación infantil e/ou primariaEEI CONCEPCIÓN CRESPO RIVASGuillermo Juncal PeñasPP
29Educación infantil e/ou primariaEEI VERDUCIDOXaquín Moreda GonzálezBNG
30Educación infantil e/ou primariaCEE PONTEVEDRAGuillermo Juncal PeñasPP
31Ensinanzas profesionais regradasCENTRO FORMACIÓN E EXPERIMENTACIÓN AGRARIA LOURIZANLuis Alberto Oubiña PiaiBNG
32Ensinanzas profesionais regradasCONSERVATORIO PROFESIONAL DE MÚSICA MANUEL QUIROGAPablo Fernández LópezPP
33Ensinanzas profesionais regradasESCOLA OFICIAL DE IDIOMASDemetrio Gómez XunqueiraBNG
34Ensinanzas profesionais regradasESCOLA SUPERIOR DE CONSERVACIÓN E RESTAURACIÓN DE BENS CULTURAISXaquín Moreda GonzálezBNG
35Outros centros de formación públicosEPA RÍO LÉREZMª Carme Da Silva MéndezBNG
36Outros centros de formación públicosESCOLA INFANTIL A PARDAGerardo Pérez PugaPP
37Outros centros de formación públicosESCOLA INFANTIL CAMPUS UNIVERSITARIOIván Puentes ReveraPSOE
38Outros centros de formación públicosESCOLA INFANTIL MONTEPORREIROGerardo Pérez PugaPP
X